INSIDEU x Ірена Карпа

2020-ий рік був, м’яко кажучи… щедрим на несподіванки. Хтось його прокляв, хтось тримає пальці схрещеними, щоби він уже нарешті закінчився. Але є незаперечний факт: 2020 показав, яким непередбачуваним може стати наше ретельно сплановане життя. Обмежені у звичних речах, ми були змушені черпати ресурс деінде. Хтось заново вчився спілкуванню з близькиси, а хтось нарешті занурився в роздуми і творчість.
В такі дивні часи часто народжується щось несподіване. У нашому випадку це колаборація популярної письменниці Ірени Карпи та дизайнерського бренду INSIDEU.
Зустрілися дві українські душі у Франції : співзасновниця бренду Дарія Бусленко 2 роки тому переїхала в Париж, Ірена Карпа там жила трохи довше.

 

Ірена зайшла в Паризький шоу-рум бренду INSIDEU за речима для промо-зйомки нової книги.

Готуючись до зустрічі з Іреною, Дарія переглядала її Інстаграмм, де в очі їй впав пост:

… здавалося б прочитала i забула, але тема того, що ми всi робимо помилки, не відпускала. Так хотілося заспівати оду всім нашим помилкам молодості та зрілості й залишити їх всі у минулому. Адже застрягти в тому, що вже було — найбільша наша помилка. Тож: БУЛО і БУЛО.

Почали з футболки, на якій розмістили фразу письменниці, але поки шили її, 2020-ий рік не втомлювався нести нові сюрпризи. Їх, як і більшості людства, нам хотілося залишити в минулому без жодних шкодувать. Тож якось природньо вирішили зробити цілу капсулу. BULO I BULO! Нічого витріщатися в минуле.

 

 

Зараз для замовлення доступні худі, футболки, захисні маски, еко-шопери та плащі з копірайтом письменниці. Крім того, мешканки Парижу зможуть придбати одяг цієї лінійки з англомовним варіантом принтів.

 

 

 

А давайте підьтримаємо один одного в цей непростий рік? Просто поділимося своїми FUCK UP історіями і з превеликою радістю залишимо їх там, куди не повертаються. Викладайте свою історію в соціальні мережі під хештегом #BULOiBULO — разом прощатися з минулим не так соромно (перекреслено) веселіше!