Скільки триває реабілітація після видалення гландів?

Остаточно рани гояться приблизно через 2,5 тижні. Після втручання, яке проводиться з використанням хірургічного інструменту (скальпеля) протягом доби нічого не можна ковтати. На наступний день дозволяється пити та їсти м'яку їжу. Щаденної дієти пацієнт повинен дотримуватися 10-20 днів.

Тривалість відновлювального періоду після видалення мигдаликів безпосередньо залежить від обраного методу операції, сама рана гоїться у середньому за 3-4 тижні.

– За відсутності будь-яких післяопераційних ускладнень пацієнти лежать у клініці два-три дні. Але й після виписки ми про всяк випадок підтримуємо з ними зв'язок. У першу добу після операції пацієнту не можна розмовляти та приймати їжу.

На 10-14 добу після виписки при задовільному загальному стані дитини, відсутності підвищеної температури тіла, гладкому загоєнні рани в глотці, можна, можливо відвідувати дитячий колектив, виходити на вулицю.