Скільки максимум може йти ковзанка в КС?

Максимальна кількість раундів 30. Раунд триває 1 хвилину 55 секунд, закладена бомба вибухає через 40 секунд, на порятунок заручника після його підбору дається 1 хвилина. Команди не можна змінити самому, після 15 раундів зміна команд відбувається автоматично.

Тривалість кожного раунду складає 1 хвилину 45 секунд. На початку кожного періоду на фінансовому рахунку кожної команди перебуває по 800 у.

Звання в режимі “Напарники” Сама ковзанка тривала до десяти хвилин, при цьому можливість перерви збереглася. Цей режим дозволив відволіктися від напруженої гри за рахунок коротких матчів та невеликої кількості користувачів на сервері.

Короткий матчмейкінг, що вийшов разом із операцією «Хижі води» – режим, у якому матч йде всього 25 хвилин, при цьому підвищення звання працює так само, як і в класичному матчмейкінгу.