Скільки років було синові Троєкурова?

Точний вік пана Троєкурова не вказано у романі. Зважаючи на все, це немолодий чоловік 50-60 років.

Молодшому синові пана Троєкурова – Сашкові – близько 9 років.

У розпусного Троєкурова є багато інших позашлюбних дітей від селянок, проте лише Сашко був узятий на виховання як син-дворянин. Вік Сашка – близько 9 років.

Related Post

Скільки можна носити капу?Скільки можна носити капу?

Оптимальний термін носіння пластинки, що утримує, дорівнює тривалості виправлення прикусу за допомогою брекетів, тобто 1,5-2 роки. Якщо капи перестати носити, то зуби можуть "поїхати", і тоді всі результати, досягнуті в

Скільки триває баскетбольний матч із перервами?Скільки триває баскетбольний матч із перервами?

Згідно з офіційними правилами, баскетбольний матч складається із 4 періодів по 10 хвилин. У NBA період у баскетболі триває 12 хвилин. Про причини таких відмінностей ми згадували раніше у цій

Як поставити таймер на вимикання екрана на айфоні: простий спосібЯк поставити таймер на вимикання екрана на айфоні: простий спосіб

Зміст:1 Чи можна встановити Таймер на вимкнення айфона?2 Як зробити так, щоб телефон вимикався в певний час?3 Як на айфоні ставити таймер?4 Як настроїти час вимкнення екрана на айфоні? Використання