Скільки триває один сезон у футболі?

Футбольний матч складається з двох таймів з 45 хвилин кожен, якщо суддя та команди-учасниці не узгодили перед грою іншого варіанту.

Чемпіонат проводиться з 15 липня 2022 року до 3 червня 2023 року.

90 хвилин Стандартний футбольний матч триває 90 хвилин та складається з двох таймів по 45 хвилин. У середині гри є 15-хвилинна перерва, відома як «перерва».

15 хвилин Перерва між таймами має становити 15 хвилин для матчів будь-якої стадії будь-якого турніру. Обидві команди мають вийти на поле разом за п'ять хвилин до початку зустрічі разом із бригадою арбітрів».