Скільки триває один тайм у хокеї?

Будь-який хокейний матч, який має офіційний статус, складається з трьох рівних відрізків, які називаються періодами. Період у хокеї триває 20 хвилин чистого ігрового часу.Nov 18, 2021

Три періоди по 20 хвилин ігрового часу. З урахуванням зупинок реальний час тайму збільшується до 30 хвилин. Дві перерви по 15-17 хвилин. Якщо переможця не встановлено, то призначається мінімум один овертайм у 5 хвилин.

Правила про тривалість матчу в хокеї Спортивне змагання триває строго 3 періоди по 20 хвилин з 2 перервами по 17. При нічийному результаті хокеїсти зіграють ще в овертаймі 5 хвилин або до першого голу. Збільшують час гри буліти, які призначаються після овертайму.

Ось тільки зверніть увагу на те, що "тайм" називають тільки в Росії та країнах СНД, оскільки в англомовних країнах це все називається "half" (Хаф), тобто "половина". У більшості ігор буває перша половина та друга половина, між якими "halftime" (хафтайм), "breakout" (брейкаут) – велика перерва.