Скільки тривав найдовший матч у CS GO?

88 раундів – Xenex проти exceL Перша карта – Інферно – у матчі двох тир-3 команд із чемпіонату Англії від ESL тривала 88 раундів та закінчилася перемогою Xenex з рахунком 46:62, команди зіграли 10 серій овертаймів.

Максимальна кількість раундів 30. Раунд триває 1 хвилину 55 секунд, закладена бомба вибухає через 40 секунд, на порятунок заручника після його підбору дається 1 хвилина. Команди не можна змінити самому, після 15 раундів зміна команд відбувається автоматично.

Точні середні показники CSGO невідомі, але, згідно з даними надійного трекера активних гравців, у 2022 році у гру будуть грати у середньому 35 мільйонів гравців щомісяця. Тільки у січні у CSGO спостерігалося найбільше зростання кількості унікальних гравців: 55 762 гравці зареєструвалися на своїх акаунтах у steam.