Скільки раундів у гандболі?

Грають два тайми по 30 хвилин, а перерва між таймами 15 хвилин.

time – час) – половина основного часу матчу у низці ігрових командних видів спорту: у гандболі — тривалість 30 хвилин; у регбі – тривалість 40 хвилин; у футболі – тривалість 45 хвилин – див.

Зазвичай тривалість часу гри для всіх команд з гравцями віком від 16 років і старше складає два тайми по 30 хвилин. Час перерви між таймами складає 10 хвилин.

7 осіб Гандбол – це командна гра з м'ячем, що складається з двох команд по 7 людина, на прямокутному полі (40×20м) розділеному навпіл. Мета гри – закинути якнайбільше м'ячів у ворота суперника.