Скільки таймів у регбі 7?

Матч складається з двох таймів по 7 хвилин, перерва триває до двох хвилин (у фінальних матчах – два тайми по 10 хвилин).

Гра проходить протягом двох таймів, що тривають по 40 хвилин чистого часу кожен. між таймами гравці відпочивають протягом кількох хвилин (трохи більше п'ятнадцяти). Після перерви команди обмінюються сторонами поля.

Поговоримо коротко про правила гри в регбі. Матч у регбі складається з двох таймів по 40 хвилин кожен із перервою 5-10 хвилин. Після перерви команди мають поміняти ворота. Якщо за підсумками матчу рахунок рівний, то призначається додатковий час – 2 тайми по 10 хвилин.

У відмінність від класичного до регбі7 гравець при пробитті реалізації повинен виконувати удар з відскоку. На це дається 30 секунд, при цьому команда суперника повинна знаходитися на 10-метровій лінії.